Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/9/1/91b2ceda-7586-4006-8eb2-6b3734a39321/vinyl-lab.com/web/system/database/mysql.php on line 6
Autorské práva

Autorské práva

Nie sme zodpovední za prípadné porušenie autorských práv akejkoľvek hudby nám predloženej. Objednávateľ potvrdzuje objednávkou, že odoslaná hudba je jeho vlastníctvom a vlastní všetky práva s ňou spojené.

Vyrábame iba platne s autorskou hudbou, nevyrábame plagiáty ani pirátske kópie. Je to proti filozifii vinylových platní. Nepoznáme všetku hudbu sveta, avšak keď zistíme, že hudba je pirátska alebo bez povolenia autora/vydavateľa, objednávku rušíme.

Platne je možné reklamovať len pri vadách, ktoré môžu vzniknúť pri výrobe (poškriabanie alebo iná funkčná vada, poškodenie pri doručení). Majte prosím na pamäti, že kvalita konečného produktu závisí od kvality záznamu, ktorý pošlete a správne urobeného masteringu - určeného na vinylový nosič. Vzhľadom na povahu našej práce, náhrady nie sú možné. Ak je vaša platňa poškodená pri príchode, alebo nie ste spokojní, prosím, kontaktujte nás.